A-tím 18.8.2025

Hájovský | Zápas sme mali vo svojich rukách

Vo víťaznom zápase proti MŠK Žilina sa blysol krásnym gólom stále len devätnásťročný Tadeáš Hájovský. Ten sa v zápase pripomenul brankárovi Belkovi viackrát, no v 39. minúte vyslal na bránu krásnu strelu spoza šestnástky a zrovnal tak stav. Pri druhom góle si pripísal asistenciu.

"Chcel som strielať z prvej, no aj napriek viacerým dotykom som veľmi rád, že mi tam gól padol. Zápas sme mali vo svojich rukách, na záver si Žilina vytvorila tlak, no odvtedy sme kontrolovali hru my. Sme radi, že sme toto stretnutie dotiahli do víťazného konca. Počas týždňa trénujeme naozaj tvrdo, som veľmi rád, že sa to odzrkadľuje aj na ihrisku," povedal v pozápasovom rozhovore strelec gólu Tadeáš Hájovský.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 10. kolo nadstavby, 16.5.2026
AS Trenčín - FC Košice
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 16.5.2026

ASTV | Zostrih zo stretnutia proti FC Košice

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 10. kola Niké ligy proti FC Košice (3:0).

A-tím 16.5.2026

Holúbek | Bol som dojatý z mojej rozlúčky

Náš odchovanec a srdciar Jakub Holúbek nastúpil do svojho posledného zápasu a zároveň do...

A-tím 16.5.2026

ASTV | Tlačová konferencia po stretnutí 10. kola nadstavby proti FC Košice

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po stretnutí 10. kola...

A-tím 16.5.2026

Niké Liga | Sezónu sme ukončili domácou výhrou

V záverečnom zápase sezóny si náš tím pripísal výhru, keď zdolal na domácej pôde FC Košice...

macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Antes GM