A-tím 17.5.2021

Lavrinčík | Mali sme viac z hry, ale nedali sme gól

Posledný domáci zápas aktuálneho ročníka Fortuna ligy priniesol prevahu nášho mužstva, ale iba remízu proti čerstvému vicemajstrovi DAC 1904 Dunajská Streda (1:1). Napriek dlhému zoznamu zranených hráčov a absencii dvojice vykartovaných sme proti favoritovi siahali až do konca na tri body.

Trénerovi Jurajovi Ančicovi chýbali Hamza Čatakovič, Philip Azango, Adam Tučný, Igor Šemrinec, Steve Kapuadi, Lucas Demitra, Kelvin Pires, Matúš Kmeť, Adrián Slávik, Ante Roguljič a Lukáš Letenay. Pre päť žltých kariet Reuben Yem a po červenej pod Dubňom Achraf El Mahdioui.

Práve absencia holandského tvorcu hry sa zdala byť najciteľnejšou. Krst ohňom tak zažil stále iba devätnásťročný Samuel Lavrinčík a zvládol ho na výbornú. „Cítil som sa fajn. Vedel som dlhšie, že Achraf nebude hrať. Myslím, že som podal dobrý výkon,“ povedal Samuel Lavrinčík. Viac nájdete v rozhovore na ASTV.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 4. kolo, 15.8.2026
FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín
17:00
NIKÉ LIGA, 5. kolo, 23.8.2026
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
Voyo
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 17.8.2026

Preview | Pohárový štart na pôde Bánovej

Naše mužstvo čaká v stredu prvá pohárová výzva v novej sezóne. V druhom kole Slovnaft Cupu sa...

A-tím 15.8.2026

Niké liga | Prvá prehra prišla na pôde Podbrezovej

Náš celok si v 4. kole pripísal prvú prehru v tomto ročníku, keď na pôde Podbrezovej...

ASTV 14.8.2026

ASTV | Zostrih zo zápasu 4. kola Niké ligy proti FK Železiarne Podbrezová

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 4. kola Niké ligy proti FK...

A-tím 14.8.2026

Pavek | Bol to náročný zápas s mnohými súbojmi

Pred média vystúpil po zápase s FK Železiarne Podbrezová kapitán Hugo Pavek.

Niké  macron
 Áesko Kantína  RS Technology  Fitshape  Mesto Trenčín  vanStyn
 Zlatý Bažant  Mattoni lavore  Predpredaj  Marius Pedersen  Betonic karlmarc.com  Florest Antes GM  Domovina  lease plan logo  laugaricio  EHMK